Zoybar

michael herman
  • Male
  • petah tikva
  • Israel
Share on Facebook Share on Facebook Share
  • Blog Posts
  • Discussions (1)
  • instruments
  • Photo Albums
  • Videos

michael herman's Discussions

מצ"ב פנייתי לסטף וורטהיימר לגבי רצוני לייצר ולייצא כיסא שעיצבתי, ושנראה לי שהטכנולוגיה שלכם רלוונטית לפיתוח.

מצ"ב פנייתי לסטף וורטהיימר לגבי רצוני לייצר ולייצא כיסא שעיצבתי, ושנראה לי שהטכנולוגיה שלכם רלוונטית לפיתוח.

Started Nov 12, 2010

 

michael herman's Page

Gifts Received

Gift

michael herman has not received any gifts yet

Give michael herman a Gift

Profile Information

About Me:
‏יום שלישי 12 אוקטובר 2010


למר סטף וורטהיימר, נשיא "ישקר" היקר.

זה שנים רבות שאני מעוניין לפנות אליך, בדבר שישמח אותך, לאור גישתך היצרנית ("המשיח האמיתי הוא היצרן-יצואן", כהגדרתך).
וכיום, כשאני כבר סבא , הגעתי סוף - סוף לשלב התפתחות בחיי, שתואם את מה שאתה מטיף לו ואף מוכיח במעשים את צדקתך.

אני מעוניין לייצר כיסא , שהודות לציר המיוחד שלו, מתקפל אלגנטית פי שניים ממה שקיים כיום. (בדוק פטנטית).

כיצד הגעתי לשלב הזה ? – זה הסיפור, בשלבים, שאתה עשוי למצוא בו עניין.

1934 –סבי ז"ל, אינג'ינר וארכיטקט קארל ישראלזון – אילבינג, בוגר האקדמיה הטכנית בגראץ אוסטריה ובן לשושלת רופאים נכבדת, עולה לפלסטינה א"י עם סבתי הניורת אוטיליה נרדיני, דודי ז'אנו ואימי מרי, במטרה לבנות ולהתפרנס.
זאת לאחר שעם שם כזה רק עודדו אותו ידידיו האוסטרים, לעזוב.
הם גרו בחיפה וכמה ממבני ה"באוהאוס" שם ובקרית ביאליק הם פרי תכנונו. בהמשך היה ממקימי מפעל "אלובין" עם הארכיטקט נמס ז"ל, ועבד שם עד גיל שמונים וארבע. הוא היה צייר נאטורליסטי מוכשר וציוריו מפארים את קירות ביתי.

1935 – אבי ז"ל, חשמלאי ומונטר גאה , עלה מוינה ומיד החל לעבוד בירושלים בחברת החשמל הבריטית ואח"כ עשרות שנים בח.ח.י. , הוא נישא לאימי שקשריה עם הבריטים אפשרו לו להתקבל לעבוד "אצלם" והיה גם מנהל האחזקה של מלון "קינג דויד", ששירטוטים שהיו לו של המקום עזרו "למי שצריך"...

1948 – דודי ז'אנו (נחמן), בנו של קארל, זה אך נישא והתחיל ללמוד ביולוגיה, נקרא כנוטר להגן על "משמר הירדן" . שם נפל. קיברו מצוי ב"ראש פינה" בבית הקברות הצבאי.
הנוף הנפלא שנשקף משם וודאי מוכר לך היטב.

1949 – נולדתי בירושלים, וכ"ילד טוב ירושלים" סיימתי בבית הכרם את לימודי התיכון "ליד-ה(אוניברסיטה)" במגמה ביולוגית ו"נועדתי" לרפואה.

1968-71 – שרתתי בחיל האוויר, לאחר שהודיעו לי שאני מוכשר מאד טכנית. תרמתי בין השאר ל"קיצור זמנים" בנושאים שהאמריקאים היו קשורים בהם.

1972 – להפתעת (ואכזבת) הורי התקבלתי ל"בצלאל" ללימודי "עיצוב תעשייתי" ובין שליחויות לחו"ל סיימתי ב 1977 עם תואר ועם הרגשה - שרומיתי.
לא היה אז שום קשר לתעשייה, שום גישה שיווקית או רצון להיות חלק מצוות או בכלל להבין את רצון הלקוחות. להיפך,עודדונו ונעשינו בעלי גישה אליטיסטית, מנותקת, עם סיכויי עבודה טובים בארה"ב , אנגליה , איטליה או גרמניה. בקיצור – היה זה אז מקצוע ל"יורדים".

1978-1981 – עבדתי כמעצב פנים ב"דניש אינטיריור", זאת לאחר שנכשלתי בנסיון להקים מגמת פלסטיקה ב"אורט חניכים", כי לאחר שנה, כשהתקציב למעבדה ועבורי הסתיים, הסביר לי מר חרמץ מנכ"ל אורט בזמנו, כי "הכל היה תרומה, אין עתיד למוצרי פלסטיק, אלא רק לעץ, מתכת ואולי בטון עם אזבסט"...

1982 – 2006 - עברתי עם משפחתי (רעייתי שרה, בני טל וביתי הדר) ובניתי בית בשכונת נווה עוז הוותיקה, בפתח תקווה, בשיטת "בנה ביתך אצל חמותך" (שהיא בת 95 כיום וגרה בסמוך, בריאה ועצמאית לגמרי).
מכיוון שכל הזמן היה לי חשוב האספקט השיווקי, שלא זכה בלימודים להתייחסות, כאמור, החלטתי לעשות הסבה די דראמטית.
בגלל הידע מהתיכון וכאוטודידאקט, התקבלתי ל"טבע" כנציג רפואי, אח"כ כמנהל מכירות ב"בקסטר טרבנול" הישראלו-אמריקאית, נבחרתי למנהל המכירות המצטיין ומימנו לי לימודי מנהל עסקים.
נעשיתי מנהל שיווק ומנהל פארמה ב"דקסון" וייצגתי הרבה חברות תרופות מכובדות מחו"ל.

ברקע, תמיד פיתחתי כל מיני מוצרים כצעצועים, משחקים, אפילו מיטת לידה והשתתפתי וזכיתי בכל מיני תחרויות עיצוב , הכל כתחביב. פסלים שלי הוצגו בתערוכות והאמן מנשה קדישמן מחזיק פסל שלי על שולחנו, אצלו בסטודיו.

2006-2010 –עשיתי "מהפך" נוסף, הקמתי חברת יבוא קטנטונת בשם "אשר"מ" ואני מייבא משתי חברות סקאנדינביות ומאיטליה את מיטב המוצרים לספיגת שתן בפדים, למבוגרים, בנישה ייחודית של "ספיגה מאד גבוהה" . אני שולח למטופלים שלי, אישית, את מה שהם צריכים ומבקשים ל"צרכיהם" ולא מעוניין לפתוח סניפים או לגייס עובדים.
מהמנכלו"ת ועד לספונג'ה אני עושה הכול לבד, ולכאורה "מבסוט".

עם זאת, כל הזמן הריני בהרגשה של חוסר מיצוי, למרות ש"מה רע לי?", יש אפילו נחת מהאישה והילדים...
אישתי מנהלת מחלקת ההדרכה של קופ"ח הכללית.
בני בוגר הנדסה ביו-רפואית ולאחר שנה ב"סימנס" בארץ, כמומחה אם.אר.אי, גויס ע"י נציגם באזור, נכדו החביב של הגנרל קלאוס פון שטאופנברג, לעבור עם משפחתו ל"רילוקיישן" למטה ב"ארלנגן" גרמניה. אני אך מקווה שהתנאים המצוינים שם לא יביאו את בני לדחות עוד ועוד את שובו לארץ עם רעייתו והתאומים הקטנים, שכבר נולדו שם .
ביתי, סיימה תואר בפסיכולוגיה ותקשורת, עובדת ב"אמדוקס" במחלקת משאבי אנוש, זכתה השנה כעובדת המצטיינת וכנראה יממנו לה את לימודי מנהל העסקים.

לפני יומיים מלאו לי 61, והחלטתי – ( לא מעט על רקע מה שקורה כיום במדינה ואך גם עם ביקורת עצמית, שבעיקר קובעת שלא הייתי חזק, אמיץ או החלטי מספיק) כשבידי מודל מוצר יחסית פשוט, אבל פרקטי ומעניין עיצובית , ה DOUBLE FOLDING CHAIR HINGED שיכול לאפשר לי להיות יצרן ויצואן .
נראה לי כרגע שמוצר יחיד לא מצדיק הקמת מפעל, והייתי ברצון מצטרף לצוות במפעל קיים כדי לייצרו, אך פנייתי ליצרנים בארץ עדיין לא זכתה להיענות.
מאחר ואיני רוצה לייצרו בסין, אני פונה אליך, ( עלי להודות, במבוכה, שכאב רוחני ודמות נערצת ) האם תוכל לסייע לי, ולו בעצה והכוונה ראשונית?

בתודה מראש,
מיכאל (מיקי) הרמן
0544550587

Comment Wall

You need to be a member of Zoybar to add comments!

Join Zoybar

  • No comments yet!
 
 
 

© 2017   Created by zoybar.   Powered by

Badges  |  Report an Issue  |  Terms of Service